higs

Kde sehnat chlorid vápenatý pro domácí výrobu sýrů?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Chlorid vápenatý je jen další Ečko- které ti pomůže srazit mléko
Já dělám domácí tavený sýr – 1 tvaroh
1 lžička jedlé sody
obojí smícháme v misce a necháme 10 minut odležet
budeš se divit jak se tvaroh mění…
po těch 10 minutách přidám 1 lžičku rozpuštěného másla a vmíchám do tvarohu
pak už dle chuti přidej příchutě – šunku, papriku, česnek, křen.......co máš zkrátka rád

uvidíš v misce budeš mít výborný domácí tavený sýr

Další odpovědi
Lubko0

http://www.zbo­zi.cz/?q=chlo­rid%20v%C3%A1pe­nat%C3%BD&typ=na­bidky

Sůwa

Je to k neuvěření, ale Hanulka má jako vždy pravdu. Už jsem to vyzkoušela a mám v misce domácí tavený sýr. Ještě doladím detaily a hned si ho namažu na domácí celozrnný chlebík 🙂