cellarik66

kde sehnat brigádu na prázdniny v 10ti letech (blízko Přeštic)?

kde sehnat brygádu

Nejlepší odpověď
Ella

akorát tak u rodičů na zahradě
brIgádu si můžeš legálně hledat až v 15 –16 letech

Další odpovědi
Deli

Možná můžeš nabídnout sousedům, že jim vyvenčíš psa, doneseš nákup, vyluxuješ auto… Určitě Ti za to nějakou tu korunu do kasičky přispějí.

venkovan

Do 15 let nesmí děti pracovat za odměnu (plat) s výjimkami které jsou v zákoně uvedené a ještě musí být nahlášeny na pracovní úřad.
Takže to co de píší – domluvit se se sousedy o nějaké výpomoci. A nečekej žádné zázraky ani s odměnou.