Pavel1212

Kde sehnat brigádu?

Nevíte kde bych mohl na brigádu v 15ti letech? A případně kdy se o to začít zajímat, kdybych to chtěl na léto 2010? Jsem z Moravskoslezského kraje. Díky

Nejlepší odpověď
fortin

Doporučuji ti přijmout brigádu přes agentury. Zaměstnavatel platí agentuře a ta ti dá výplatu. Vyhneš se tak problémům s vymožením výdělku. Na Seznamu hledej Agentura brigáda. Pak když si vybereš podle místa bydliště, zajdi tam osobně. Výdělky brigádníků se nyní pohybují kolem 70 korun + příplatky noční. Hodně štěstí.

Zdroj: http://www.stu­dent.cz/web.php?op_seq=­vypis_brigad