kapka

Kde sehnat barevně sladěné bytové doplňky?

Znáte nějaký obchod, který má v nabídce různé bytové doplňky se stejným vzorem? Například tapety a polstarky, povleceni nebo okenní rolety. Nebo koberec. Nebo něco jiného, cokoliv.
Já našla jen jeden obchod, kde mají dve podobne okenní rolety, každá má jiný vzor, ale vhodne se doplňují, motiv se opakuje. A k tomu ještě do sady polstarky, ale jen k některým roletam. Vyber je dost omezeny.
Můžete tedy nějaké obchody doporučit nebo poradit, jak vyhledat různé věci se stejnou barvou a motivem? Diky. :)

Nejlepší odpověď
gecco

Zkušenosti Ikea, ale možná kecam, já se na barvicky obvykle mocka nekoukam…
😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

…mrkni do Kika,Skonto (tam je to na 100%),dále Ikea,i v Glóbusu se něco najde…

Michálek1245

Dneska už je fajn to, že většina e-shopů umí takové to doporučování podle barev a stylů. Anebo mají tu nabídku tak pěkně seřazenou, že se v ní člověk docela rychle a pěkně zorientuje. Takhle funguje třeba https://www.li­vli.cz/ který prodává vybavení do bytu a bytové doplňky. A fajn je, že tam seženete všechno od ručníku až po vestavěnou fritézu. 😉

Cizecek.M

Ty jo, to nevím… Já si dost věci plánuju a dekoruju sama. Ale nabídku hezkých doplňků mají na Bakly. Znáš ten obchod? Já tam nakupuju moc ráda. Hezké věci tam mají.