Avatar uživatele
kapka

Kde sehnat barevně sladěné bytové doplňky?

Znáte nějaký obchod, který má v nabídce různé bytové doplňky se stejným vzorem? Například tapety a polstarky, povleceni nebo okenní rolety. Nebo koberec. Nebo něco jiného, cokoliv.
Já našla jen jeden obchod, kde mají dve podobne okenní rolety, každá má jiný vzor, ale vhodne se doplňují, motiv se opakuje. A k tomu ještě do sady polstarky, ale jen k některým roletam. Vyber je dost omezeny.
Můžete tedy nějaké obchody doporučit nebo poradit, jak vyhledat různé věci se stejnou barvou a motivem? Diky. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gagaga, gecco před 3002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Zkušenosti Ikea, ale možná kecam, já se na barvicky obvykle mocka nekoukam…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…mrkni do Kika,Skonto (tam je to na 100%),dále Ikea,i v Glóbusu se něco najde…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dneska už je fajn to, že většina e-shopů umí takové to doporučování podle barev a stylů. Anebo mají tu nabídku tak pěkně seřazenou, že se v ní člověk docela rychle a pěkně zorientuje. Takhle funguje třeba https://www.li­vli.cz/ který prodává vybavení do bytu a bytové doplňky. A fajn je, že tam seženete všechno od ručníku až po vestavěnou fritézu. 😉

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ty jo, to nevím… Já si dost věci plánuju a dekoruju sama. Ale nabídku hezkých doplňků mají na Bakly. Znáš ten obchod? Já tam nakupuju moc ráda. Hezké věci tam mají.

Nový příspěvek