Lilinka B

Kde sedí letuška v letadle?

Nejlepší odpověď
Agneta

Na nepohodlné sklápěcí sedačce :D

Další odpovědi
Gurman1

Ahoj, palubní personál má vyhrazena mista vzadu v kuchyňce a vepředu za kokpitem. Uplne nepohodlne to není, jen pásy tam jsou 4. bodove. K dispozici je tam telefon pro komunikaci s piloty a cestujícími. Sedi proti směru letu, což je bezpečnější. V případě nehody jsou to právě letušky co řídí evakuaci.

setapouch

Kapitánovi na klíně ;)

led

Na svojich sedačkách, odkiaľ vidia na „svojich“ cestujúcich, pre prípad potreby. Napríklad súhlas kapitánovi lietadla na štart okrem veži dáva aj hlavná letuška, pomocou vnútorného telefónu, po hláseniach ostatných letušiek o pripravenosti na vzlet (po kontrole cestujúcich), až potom sa štartuje.

anonym

Když to nevíš, tak nepiš nic, tvá odpověď není správná a už vůbec není vtipná, jak se asi mylně domníváš

anonym

rozumí se setapouch

setapouch

Nejprve by sis měla zamést před vlastním prahem.

anonym

Proč? Možná někdy neodpovím správně, ale nepíšu odpovědi jako ty. Absolutní nesmysly. Před prahem mám čisto, nemusím zametat 🙂