Elk

Kde se vzalo : keep smyling? Je to výsměch, provokace nebo blbost amerikánů?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.du­den.de/suchen/d­udenonline/ke­ep%2520smiling

Vždy s úsměvem, i když se člověku nedaří. Smích potlačuje stresové hormony, takže má vliv i na zdraví, uvolňuje napětí. Moje profesorka dávala studentům i pětky s úsměvem.

Smích je znak dobré nálady, je možné se tím bránit proti hněvu jiných.

Jak napsal Jan Werich: „Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem ,že stojí za to si ji užít.“

Další odpovědi
Funna

když tak keep smiling…a co je divného na hesle – drž úsměv…neboli vždy s úsměvem?

zjentek

vychází to z faktu, že s kyselym ksichtem ve „společnosti“ nic neznamenáš, i kdybys byl sebeupřímnější ..dojem = skutečnost, so keep smiling

marci1

Vždy s úsměvem – to je moje heslo. 🙂 Člověk, který se rád směje, je oblíbenější, zdravější, vše lépe zvládne, je v pohodě a nestresuje se. A při prvním setkání je nám sympatičtější. Smích a úsměv má na lidský organizmus jen příznivý dopad. Je to dokázáno i vědecky. 🙂 Takto ne ☹
Doplňuji:
Citát Emmanuela Kanta :
„Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci – naději, spánek a smích.“ 🙂

Pepa25

Ta hrubka v otázce mně připomněla, jak to občas může být s jedním písmenkem:

Have a nice die! ..... Oh, sorry, I wanna say: have a nice day!!

Funna

🙂