quentos

Kde se vzal Matěj Hádek ve filmu „Tobruk“, když tam neměl co dělat?

V. Marhoul přece před obsazením rolí řekl, že v tomto filmu nechce žádnou známou tvář, protože by to zabilo jeho smysl…

Nejlepší odpověď
iceT

On se tam asi vyskytl,stejně jako Kotek nebo Jaromír Meduna,což jsou také známá jména i tváře.Třeba si to nakonec rozmyslel.Film jsem neviděla,takže nevím jak dlouho byl kdo vidět…