Nikikalu

Kde se vyrábí pivo Deep z Lidlu?

Prý je to obchodní tajemství. Neví však přecejen někdo kde se vyrábí (aspoň stát) pivo Deep z Lidlu?

Odpovědi
anonym

jednou jsem někde četl, že piva pro Lidl (Deep atd). všechna byla z Polska a Německa. jen některá piva se vyrábí v Protivíně ČR.
zkus se podívat tady: http://pivnire­cenze.cz/
recenzovaná piva mají i původ

jmhad

V Protivíně , ale je to voda po výplachu trubek Receptura byla kdysi blízká Gambrinusu když pod Plzeň patřil, teď koupili něco z Německa jak říká i název Pivovary Lobkowicz, a.s.. Ten Platan je celkem dobrý. Pivo Schwarzenberg je uváděno jako průměr/ jak jinak/ a deep jako horší pivo
viz stránky

Zdroj: http://www.piv­nici.cz/piva-pivovaru/mesto/pro­tivin/

jáára

Nejspíš v Německu, ale kdo ví… Pil jsem to jen jednou.

lexx

je to děsné projímadlo ale cena lidová, na etiketě výrobce neuvádějí ?
Každej market má něco podobného pro ochlasty z chodníku, Billa Světák, Hypernova kdysi dříve Láhváč a Kaufland Ambrosius, rovněž Penny ale značku nevzpomenu.

Marcin

Na plechovce je napsáno made in Germany. Pivo má slabší barvu, ale dá se pít. Náhodou, když si ho dáte v létě pod altánem, nebo vypijete 4 kousky v klidu u grilování, tak z něho nejste oťápnutý, jak třeba ze 4 plzní… Je to takové pohodové pivko do letních veder, které spíš osvěží. Za málo peněz málo muziky, ale zarytým pivařům ho nenabízejte…