pingo doce

Kde se vyrábí chladničky značky Romo?

Nejlepší odpověď
annas

Značka Romo má svou historii. Zajímá-li vás její vývoj v posledních letech, prodjěte si odkaz.
http://www.ro­mocr.cz/o-znacce/

Výrobu praček, odstředivek a další techniky převzala dceřiná společnost R-Fin, která sídlí v Fulneku, Nádražní ul..
--

"A samotná značka Romo? Po půlstoleté existenci ji udržuje při životě česká odnož španělského producenta a obchodníka se spotřebním elektrozbožím Fagor. Na pět let si ji pronajal, aby pod ní prodával chladničky, pračky, myčky nádobí, a to na domácím i slovenském trhu.

Skupina Fagor v současné době disponuje řadou výrobních závodů ve Španělsku, Francii, Polsku, Maroku a Číně a zařadila se mezi pět největších výrobců bílé techniky v Evropě, exportující svoje výrobky do více jak 80 zemí všech čtyř kontinentů.."

http://www.ces­kykutil.cz/fa­gor-co-o-nem-mozna-nevite

Takže je několik možností, kde byly vyrobeny ledničky Romo, které se u nás prodávají.

Další odpovědi
Emefej

Pračky Romo se snad ještě vyrábějí ve Fulneku, ale ledničky nevím, bude to asi Čína nebo jiná asijská levná země.