bolak

Kde se vidíte za 10 let?

To je otázka pro vás, a jako podotázka by mě zajímalo, jaká je podle vás ideální odpověď na tuto otázku u pracovního pohovoru.

Nejlepší odpověď
anonym

Pracovní pohovor?Děláš si legraci.Naše generace se dál nedostane než k první otázce…jaký je váš rok narození, a pak: „Bohužel, ale pro naši firmu jste neperspektivní.“
A jdeš domů.

Další odpovědi
dudu

Mám jedinou jistotu a sice, že baterie v mém kardiostimulátoru ještě vydrží 5 roků. Na pohovor se sv. Petrem se zatím nepřipravuji.

Lahny, už zase fňukáš a přitom coby statný důchodce junior se slušnou penzí k tomu nemáš důvod! Stěžovat si snad můžeš jen na nedostatek podnikavých lidí tam u vás. Zde na brněnsku dnes fabriky vítají každou šikovnou ruku a také slušně platí. Např. naše vnučka při studiu VŠ o víkendech občas pracuje na seriovce v Tyco Electronics Kuřim. Minulý měsíc si zde vydělala 4500 čistého. A to ještě stíhá brigády v jedné úklidové firmě. Důležité je přestat naříkat a zvednout zadek. Zde i ve vyšším věku si tě práce určitě najde!!

dubraro

Na vsypové loučce.

Klaproth

Za 10 let se vidím ve starobním důchodu.

Nuk nuk

Vzhledem k tom, že za 10 let bude mé nejmladší dítko ještě školou povinné, budu se muset držet na nohách a být práce schopná.

Co na to odpovědět u pracovního pohovoru jsem nikdy nevěděla a to jsem byla ještě v atraktivním věku. Teď už pomalu vcházím do věkové kategorie, kdy jsem pro potenciálního zaměstnavatele nepřijatelná, tím spíše se třemi dětmi na krku.

anonym

Budu bydlet na předměstí Moskvy,pojídat kaviár a popíjet šampáňo.A pus­sy,točte se!

Kryšpín

Kapitalismus bude vybudovaný, nikdo nebude podvádět prostě blahobyt

anonym

Ještě nevím, mám toho spoustu na výběr…

jpau

Za svůj profesní život jsem absolvoval pracovních pohovorů poměrně dost, většinou proto, že mě zajímala moje cena na trhu práce než práce samotná. To je ale jedno. Na žádném z těchto pohovorů se mě nikdo nikdy nezeptal kde se vidím za N let. Maximálně v jaké technologii se chci posouvat a kam bych chtěl směřovat (IT).

Pokud bych tuto otázku dostal, moje odpověď by byla „Jako Váš šéf samozřejmě.“ Aneb bych se řídil pořekadlem „Na blbou otázku blbá odpověď.“

zjentek

Z takové otázky trošku mrazí a to si pak podchlazenej vybavím ty prachlapy, jak útočili na ty mamuty a pokládám si otázku, proč to k sakru dělali?
U toho pohovoru bych řek, že nevidím nic, pánč nejsem domýšlivej a zajímalo by mě, kde se vidí onni s tím novým přírůstkem.

dudu

ad fhg: a to je právě ono, co mě o tvých strohých informacích týkajících se identity o své osobnosti zaráží! Vzděláním jsi, zdá se samouk, svoje životní úspěchy i podnikatelské aktivity tajíš, podle všeho jsi v balíku, díky svým dovednostem máš vykročeno do světlých zítřků a proto na nás ostatní kašleš /mírný výraz/. Tož chlapce – hodně úspěchů.

anonym

Na vás ostatní?

jpau

Dudu nenamáhej se, „komunista“ je mj. popisován jako člověk, který není a nikdy nebude spokojen se svojí životní situací a současně s ní nikdy nebude ochotný (nezaměňovat se slovem „schopný“) nic udělat.

Jinak Tvé vnučce držím palce, jen je třeba dát pozor aby škola nešla na úkor práce, většinou to pak nekončí dobře – vlastní zkušenost.

anonym

Dobrá to úvaha o tom pánovi.

dudu

Uvedené riziko, aby holka kvůli prachům nezanedbávala studium mě rovněž napadlo, ale ona do Tyca zamíří jen občas a to se svým otcem, který zde na numericky řízených mašinkách pracuje už téměř patnáct let. Zatím zdá se, je vše pod kontrolou. Díky za dobře míněnou radu.