Avatar uživatele
ivera45

Kde se vám nejvíce líbilo?Myslím třeba někde u nás nebo v zahraničí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Bystřice nad Olší u FM, nádherný kout, obzvlášť s dobrou společností… pak u mě vede Morava, prakticky celá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Já jsem na tom jako „ten který je“.
Znám na Šumavě několik míst kde nepotkáte lidskou nohu. Pro mě je to božská krajina a absolutní relax. Les , paseky, ticho, lesní potok, zvěř a ptáci. Jenom ne ječící lidi !!!
Nikdy bych neměnil za cizinu!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Nejvíce se mi líbila jedna přísně střežená lokalita v ČR kde se dají chytat ryby,ale NESMĚJÍ,a je tam panenská příroda.Někdo z uživatelů se zde před pár dny ptal kde by chtěl být kdo pohřben a já jsem říkal už před mnoha lety že tam.Tam bych chtěl spočinout spolu s lesními ptáčky a dalšími zvířátky ale to nepůjde.Lokalitu neprozradím abych ještě nešel sedět.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Určitě noční Benátky v období karnevalů, na večer když už tam není tolik turistu a je chladněji a v ruce pořádný kus čerstvě upečené pizzy „margarita“ … božský to zážitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pro mně je to jednoznačný,v rod­ném městě a to je Jablonec n/N.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nejvíce se mi líbilo a líbí na naší chatě v KOUTECH nad DESNOU kam každý rok jezdíme a v Praze u strýce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

Mě se nejvíce líbilo na Balitam jsem byl spokojenej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek