Pokročilý

Kde se v Praze žije nejlépe?

Otázka spíše pro "v Praze bydlící" .. kdybyste byli pětadvacetiletým celoživotním Brnákem.. v jaké části Prahy byste hledali bydlení, stím že byste si chtěli užít jak dostatek klidu, nízkého nájmu, tak i né moc dlouhé cesty do centra.. hm?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bydlela pět let na Břevnově a přišlo mi to ideální. Poměrně klidná lokalita, do centra 20 minut přímou tramvají, na výběr ze dvou tras, spousta menších obchůdků v dosahu, dostupná příroda (obora Hvězda, Divoká Šárka), u letiště velké nákupní centrum... měla jsem to tam ráda a nelituju, že jsem skončila zrovna tam. Jen tu výši nájmů posoudit nemůžu, byla jsem na koleji.

Další odpovědi:

Bronzový

Jsem pražák, takže za blízké bydlení se považuje cca 30 minut do centra MHD, což je cca 10 km. Dostatek klidu se nerovná nízkému nájmu. V mé oblasti doporučuji: Podolí, Braník, Hodkovičky, část Modřan, Barrandov. Odevšad je dobré spojení do centra. Levnější bydlení je pochopitelně v panelákové zástavbě.

Klid,nízký nájem,blízko do centra a v Praze.
Jedině stan ve Stromovce. To by tak odpovídalo požadavkům.
V Praze prej bejvávalo blaze.Dnes spíš draze.
Je to laciný vtip,spíš ani není.

Bronzový

Už bych všechno věděla, až ten nájem, ten není nízký. Nad Muzeem je úžasné bydlení, v zeleni, s vyhlídkou, s hlídačem, zkrátka jen ty prachy.

Bronzový

na předměstí...

Diskuze k otázce

Luckam22

Ahoj! Já doporučuju za sebe Prahu 4. Na Braníku je skvělé, že je tam dooost přírody, ale zároveň jsi kousek od centra. Je to super lokalita i pro lidi, co rádi sportují (golfová hřiště, volejbalové kurty). Pro inspirace mrkni na odkaz: http://www.branikbyty.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.