Avatar uživatele
Dzejkob

Kde se v Praze žije nejlépe?

Otázka spíše pro „v Praze bydlící“ .. kdybyste byli pětadvacetiletým celoživotním Brnákem.. v jaké části Prahy byste hledali bydlení, stím že byste si chtěli užít jak dostatek klidu, nízkého nájmu, tak i né moc dlouhé cesty do centra.. hm?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Já bydlela pět let na Břevnově a přišlo mi to ideální. Poměrně klidná lokalita, do centra 20 minut přímou tramvají, na výběr ze dvou tras, spousta menších obchůdků v dosahu, dostupná příroda (obora Hvězda, Divoká Šárka), u letiště velké nákupní centrum… měla jsem to tam ráda a nelituju, že jsem skončila zrovna tam. Jen tu výši nájmů posoudit nemůžu, byla jsem na koleji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Jsem pražák, takže za blízké bydlení se považuje cca 30 minut do centra MHD, což je cca 10 km. Dostatek klidu se nerovná nízkému nájmu. V mé oblasti doporučuji: Podolí, Braník, Hodkovičky, část Modřan, Barrandov. Odevšad je dobré spojení do centra. Levnější bydlení je pochopitelně v panelákové zástavbě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Klid,nízký nájem,blízko do centra a v Praze.
Jedině stan ve Stromovce. To by tak odpovídalo požadavkům.
V Praze prej bejvávalo blaze.Dnes spíš draze.
Je to laciný vtip,spíš ani není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Už bych všechno věděla, až ten nájem, ten není nízký. Nad Muzeem je úžasné bydlení, v zeleni, s vyhlídkou, s hlídačem, zkrátka jen ty prachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

na předměstí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luckam22

Ahoj! Já doporučuju za sebe Prahu 4. Na Braníku je skvělé, že je tam dooost přírody, ale zároveň jsi kousek od centra. Je to super lokalita i pro lidi, co rádi sportují (golfová hřiště, volejbalové kurty). Pro inspirace mrkni na odkaz: http://www.bra­nikbyty.cz/ob­canska-vybavenost/

před 3607 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek