Biedronca

Kde se v nastaveni FCB prida titul?

Můžete mi prosím přesně popsat cestu jak nastavit na facebooku nyní získaný TITUL?
Doplňuji:
Nastavení učtu → jméno → upravit, jsem zkoušela, nenašla ale pro vypsání titulu nic.

Odpovědi
quentos

Místo tam pro to není, protože Facebook rozhodně není místo, kde je vhodné se chlubit titulem. Jste tam přece pro kontakt s přáteli.
Jeden kamoš si ho napsal před jméno právě přes úpravu jména, jak to popisujete. Můžu ujistit, že s tim vypadal jak exot, bilo to do očí, až to uznal i on sám (a to už je co říct) a zas ho smazal.