Kde se v cloveku bere tolik zla a pomstychtivosti ?

V radiu jsem slysela , jak Vit Barta rika , ze je rad , ze kdyz uz ted nebude ministrem , tak bude moci pouzivat jeste zakernejsi metody proti svym nepratelum !! -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

to není sám,kdo je takový… musí přeci ukázat co "v něm je "......ha..l jeden , přeci si nebudeš -iv- kazit velikonoce , my to nezměníme

Další odpovědi
anonym

Počkej,Vít Bárta je člověk?
Doplňuji:
http://ateo.cz/f/t/i­mages/b/broken-vit_jpg_500x5­00_q95.jpg

dědapetr

To je politik a od těch se nedá čekat nic dobrého.