Pokročilý

Kde se točil film "V zámku a podzámčí"?

Dobrý den,
nedávno jsem viděla film natočený podle předlohy B.Němcové "V zámku a podzámčí". Zajímám se o zámky, a proto by mě zajímalo, o který se v tomto filmu jednalo...
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Děkuji za vaše odpovědi, díky vaší částečné pomoci jsem jen pro informaci našla ten zámek - zřejmě Rožďalovice :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

teda googlim jak das a ne a ne najit, ani treba celkovou fotku. natoz kde se to tocilo. Jedno je jiste: netocilo se to v 1.polovine 19. stol :-D (dej knihy se odehrava v okoli Nymburka v 1.pol. 19.stoleti) to bysme trochu predbehli pokrok lidstva. Ale kde? To se mi teda vygooglovat nepovedlo zatim ;-)

Jahodo: ano dej knihy B.Nemcove se odehrava v prvni pol.19.stol. Ale ivca11 se pta na jmeno zamku kde se tocil film na motivy teto knihy, ktery byl natocen nekdy v roce 1981 (ne v 1.pol.19.stoleti :) to jeste nebyly ani neme filmy ;-)

Jahodo: nic strasneho se nedeje ;-) nekdy jsou rychlejsi ruce nez hlava .)

Další odpovědi:

Zlatý

Tento film se natáčel v okolí Nymburka v první polovině 19. století. Je to napsané hned na druhém řádku. Viz. odkaz

To Luss: já jsem to našla na internetu tak se podívejte.... I když.. Teď se dívám a asi máte pravdu. Film se totiž točil daloko později. Omlouvám se :). děkuji já jsem si to neuvědomila až po vložení otázky a na tvé upozornění. :)

Zdroj: http://www.hununpa.cz/modules/ news/article.php?storyid=423

Diskuze k otázce

Milos 15

Film V zámku a podzámčí se natáčeln na zámku Štiřín u Prahy.
http://www.zamek-stirin.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.