Luciášek32

kde se točí pořad partička?

Doplňuji:
jj česká partička

Nejlepší odpověď
Sandy

V divadle La Fabrika v Praze. Lístky stojí 350Kč a dají se koupit na ticketstreamu, většinou jsou do hodiny vyprodané, ale na stránkách partičky na facebooku ( http://www.fa­cebook.com/po­radparticka?sk=wa­ll&filter=2 ) vždy předem píší, že se chystá natáčení a oznamují v kolik předprodej začne. Nedávno oznámili, že se chystá i obyčejné představení pro veřejnost (bez natáčení), podrobnosti tam určitě najdeš. Stačí situaci jen sledovat a mít trochu štěstí. :)

Další odpovědi
led

pre slovenskú markízu sa to nakrúca v bratislavskom Štúdiu L+S (Lasica-Satinský)
pre českú primu ??