JanaViki

Kde se proslavit?

Někdo se proslavil na fb, někdo na asku a jiní na blogu..
Jak se třeba tak proslavit? Třeba na tom blogu? Nebo někde jinde?:)

Nejlepší odpověď
quentos

Především to chce na ten blog něco výjimečného napsat, vyfotit…

Další odpovědi
arygnoc

sláva na fb, asku a pod má trvanie dymu letného ohníčka na pečenie klobás.
na kvalitnom blogu to je iné, tam môže mať trvať dlhšie.

vôbec elektronická sláva nemá dlhé trvanie.

lota

Myslím, že dnes je díky internetu mnohem víc možností. Sláva ve smyslu oslovení většího počtu lidí je prostě jednodušší – ať už na facebooku, youtube či blogu. Stačí nápad a originalita. A pokud to má mít delšího trvání, taky to chce svůj čas.