poa.li

Kde se podle vás bere zášť ? Co to je? Díky…

Přeji hezký zimní den…

Nejlepší odpověď
Andělé

Zášt je zloba,odpor a nepřátelství,které dle mého pramení z odvrácení se od lásky-pro někoho od Boha.Není důležité,jestli věříme v Boha či ne,ale zda máme nějakou víru,která nás povede vpřed.Víru v něco,co nám bude našeptávat,kde máme hledat správnou cestu.
Bohužel čím dál tím více upadá morálka,pokora a láska. Místo toho vyrostla závist,zášt a neláska k sobě,co nás zabíjí. Ztrácíme se ve zlu,které nad námi vzalo moc.Ovládá nás a tahá dolů.Využívá všeho,čeho se může chytnout.
Musíme stále věřit v dobro,v lásku a naději. Zní to jako klišé,ale bez toho tu správnou cestu nenajdeme..

Další odpovědi
annas

Slovo zášť značí zlobu, nenávist, odpor. Je to negativní odpověď na negativní příčinu, kterou vyvolal určitý pocit. Je velmi destruktivní. Těmto lidem je správné se vyhýbat. Zášť tedy pomáhá, aby se jedinec cítil důležitým…

MILAN1961

to je touto dobou,jeden druhému závidí

Drap

Snad to opravdu přináší tato doba, nepamatuji si, že by mezi lidmi někdy bylo tolik zášti a nenávisti jako je tomu dnes.A jak to vidím já , tak ani v nějaké dohledné době se toho nezbavíme.

anonym

Lidé jsou otráveni sami sebou? Nevím. Ale vidím je každý den.
Šťastné a veselé.
http://www.you­tube.com/watch?v=PcSMUc­jkAnA

Rufus

To: czechrapsind

Moc hezké, fakt pohlazení…díky