Lucy13

Kde se Peťa Kvitová naučila tak dobře anglicky? dnes jsem ji viděla na ČT4, a teda fakt dobrá. Samozřejmě jí fandím, jde

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že je to hlavně o osobní motivaci.

Když se vyjadřuje v médií v zahraničí tak nechce vypadat jako „.....“

Ale je ŠPATNÝ plavec přiznala v jednom online chatu.

Dnes jde studovat i lépe než za pomoci knížky a překlad vět a zakrývání slovíček a kontrolou v klíči

jsou různé multimediální programy na DVD či na netu (bohužel často placené).

Nejlepší je si skypovat s nějakou studentkou angličtiny na VŠ když budete kamarádi.

A když jí občas něco dáš, třeba „postel“ (nemyusím blíže specikovávat) 😁 😁 😁

Tak budete oba spokojeni.

Jen je problém s legalitou, že na doučování musí mít živnostenský list nebo musíte podepsat dohodu o pracovní činnosti.

Další odpovědi
quentos

Nejlepší „školou“ je cestování po světě, protože tam vás to donutí mluvit samo – „když musíš. tak musíš“ – a toho ona má v rámci povolání víc než dost…