Bugatka007

Kde se odehrála Trojská válka?

V Turecku?? PS : spěchá to :D :D

Nejlepší odpověď
annas

Starověké městoTrója se rozkládalo v severozápadní části Malé Asie na pahorku Hissarliku a v dobách své největší slávy ovládalo obchodní cesty Egejského a Černého moře.. Bájné město se nacházelo na území dnešního Turecka .

Další odpovědi
BANAN93

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tr%C3%B3ja

Trója (anglicky Troy, chetitsky Truwisa, řecky Troia, Ilion, latinsky Trōia nebo Īlium, turecky Truva nebo Troia) bylo skutečné zrovna tak jako bájné město na území dnešního Turecka v západní Malé Asii. Přesné umístění je na západním pobřeží v kraji zvaném Troas, pahorek Hissarlik

hanulka11

když byla Trojská kde asi byla ?????? dá se to snadno najít