Kde se ocitnou přebytky potravin.

Zajímalo by mne,kde se ocitnou přebytky potravin z různých obchodů,kde vše neprodají a podle narvaných pultů (vitrín) si myslím,že jich je spousta.Není možné vše prodat do data spotřeby.

Nejlepší odpověď
BEAES

Většinou jde pak zboží do slevy a poku se neprodá ani ve slevě, musí se zboží zlikvidovat. Soukromníci ho třeba vemou dobytku a takové Tesco prodá toto zboží zaměstanncům za minimální korunové ceny.

Další odpovědi
leona digi

Buď to prodají ve slevě, před koncem záruky, prošlé někdy i s 50 procenty dolů. Jinak se to vyhazuje, sama jsem byla s vědkem a nejlépe to ještě polévají savem, aby si to z popelnic nemohli vzít bezdomovci.