hanca144

kde se nejí maso nebo kdo nejí maso stát nebo země nemyslim vegetariány

Nejlepší odpověď
Hlada

Důchodci

Další odpovědi
vlk samotař

Maso se jí všude jen v některých zemích jsou určité druhy zakázané/třeba náboženské důvody/ Islámské země-vepřové prý je nečisté,Indie-hovězí tam jsou krávy posvátné.

venkovan

V četných chudých rozvojových zemích se jí minimum. Ono je totiž lepší sníst to krmivo (pčenici, rýži apod.) pro zvířata než jím ho nejdřív vykrmit a potom teprve sníst. Třeba na drůběž je potřeba asi 7 x víc krmiva, než se potom získá masa. U prasete je to asi 4×.
Celosvětový výhled je, že s ohledem na přelidnění a malé potravinové zdroje bude bezmasá strava i v civilizovaných zemích stále častější.

marek.29

V Indii 100% nejí hovězí 😉