Kde se natáčel film smlouva s ďáblem?

mám zájem o všechna místa natáčení

Nejlepší odpověď
Paulovič

Dobrý den,

City Hall – 1 Dr. Carlton B. Goodlett Place, San Francisco, California, USA

Long Beach, California, USA

Los Angeles County Arboretum & Botanic Garden – 301 N. Baldwin Avenue, Arcadia, California, USA

Malibu, California, USA

Olympic Auditorium – 1801 S. Grand Avenue, Downtown, Los Angeles, California, USA

Richmond Theatre, The Green, Richmond, Surrey, England, UK
(Lincoln assasination scene)

San Francisco War Memorial, San Francisco, California, USA

Santa Barbara, California, USA

Stage 15, 20th Century Fox Studios – 10201 Pico Blvd., Century City, Los Angeles, California, USA
(studio)

Stage 16, 20th Century Fox Studios – 10201 Pico Blvd., Century City, Los Angeles, California, USA
(studio)

The Forum – 3900 W. Manchester Boulevard, Inglewood, California, USA

s pozdravem Roman