bobánek

Kde se nachází tak zvaný žuloví ostrov?

Nejlepší odpověď
anonym

O této lokalitě nevím, ale dovolím si pouze upozornit, že přídavné jméno žulový je tvrdé přídavné jméno.

Další odpovědi
WeeBear

Mont-Saint-Michel, ležící ve Francii, při pobřeží Normandie.

Ostrov La Digue, nejmenší obydlený ostrov z Seychelského souostroví, čtvrtý největší žulový ostrov.

Podle všeho se může jednat i o Sardinii.

Záleží, který jsi hledal. Tipovala bych ten první. 🙂

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=%C5­%BEulov%C3%BD+os­trov&pbx=1&oq=%C5%BE­ulov%C3%BD+os­trov&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=e&gs_u­pl=134l2693l0l2907l13l10­l0l0l0l0l677l3130l0­.2.3.2.0.2l9l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=55e3019­3a54eb5a6&biw=1440&bih=7­99