Slayer5

Jaký je největší generátor dat na Zemi?

kde, jak se jmenuje a v jakých jednotkách udává velikosti dat

Odpovědi
Quimby

Jak jako generátor dat? Data může generovat cokoliv v nekonečném množství, spíše jde o to, kolik jich dokážem zachytit. V tom případě bych za největší generátor dat považoval asi detektory v CERNU, které vytváří ohromné množství dat. Nevím jestli je to teda největší množství, ale když už tak bych hledal právě mezi vědeckými laboratořemi.
Také se dá říct, že internet jako takový je obrovský generátor dat – packetů- které tečou celou sítí a tím vlastně počítače komunikují. To bych řekl že bude fakt největší, ale ty data nejsou na jednom místě, tak nevím jestli se to počítá.

Dismas

V nebi a jmenuje se Jehova. Jednotky nepoužívá.

zelí

Generátor dat? K čemu by proboha byl generátor náhodných dat? Nebo si snad myslíš, že počítače generují data samy o sobě?
Ne, myslet ještě neumí. Pc může s daty pracovat, ale určitě je náhodně nevytváří. Nechápu vůbec ten pojem „generátor dat“.