bobánek

Kde se nachází nejstřeženější pevnost světa!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zřejmě to bude ve Švýcarsku pevnost Fort Knox,

Jsou na světě místa, kam se běžný smrtelník dostává jen s velkými obtížemi. Většina lidí vidí za nejstřeženějšími objekty na naší planetě většinou tajná vojenská zařízení, sejfy proslulých švýcarských bank, pevnost Fort Knox, střežící zlaté rezervy USA, a příznivci ufologie možná tajnou americkou základnu Area 51, kde se údajně zkoumají mimozemské bytosti a jejich techniku

Zdroj: http://www.21sto­leti.cz/view.php?cis­loclanku=2010091724