Rocker

Kde se nachází místo,kde je natočený videoklip?Stojí ještě ten kostel?

www.youtube.com/wat­ch?v=TF3uihOY­SOU&feature=pla­yer_embedded
Doplňuji:
Odkaz nějak nefunguje:-(Jedná se o klip Hany a Petra Urlichových-Nechoď do kláštera.Je černobílý a zpívají u nějakého opuštěného kostela.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nevím kde to je podle toho klipu se to nedá poznat.Tady je ten klip:http://videokli­py.loveme.cz/cz-sk/hana-a-petr-ulrychovi-nechod-do-klastera/

Další odpovědi
jennysh

Mi to nefunguje,vám ano?

tom004

Nefunguje,prý si musím počkat až se video zpracuje. :)

Rocker

Tak už jsem to našel-je to Klášter u Nové Bystřice.Je to ještě starší klip,než myslí dědapetr,z r.1969­.Ale díky za snahu.