Timanris

Kde se na megauploadu stahuje?

Ahoj rekla sem si ze si na megaupladu neco stahnu sta sem na megaupload.com prihlasila jsem se. a t am sem skoncila vubec sem nenasla kde se daj stahovat soubory a pritom vim ze de. prosim vas nevite kde se z megauploadu da stahovat. predem dik.

Nejlepší odpověď
anonym

no první si na nějakým fóru třeba, nebo tak najděte požadovaný soubor.. na něj bude odkaz a z něho si to pak stáhnete.. aby jste stahovala free nemusíte být přihlášená..

  • nevím jak je to u http://megauplo­ad.com/ jestli je tam přímo vyhledávač mezi soubory nahranými na serveru.. to bych kecal..
  • ale je to nejlepší postup (podle mě).. najít si to co hledáte někde na fóru a pak si to stáhnout na odkazech.. někdy je na výběr odkud si to můžete stáhnout..
  • ještě bych chtěl doplnit, že hodně lidí (co potřebují jednoduchost, aby se rychle orientovali) stahuje z http://ulozto.cz/ je to česky najdou tam co potřebujou a free to jede taky

Další odpovědi
Bumbes

například zde:

Zdroj: www.megaupload­.com/?c=top100