Anténka

Kde se může uplatnit muž, který má vystudovanou SŠ dopravní průmyslovou s maturitou?

Zdravím. Zajímalo by mě, kde se může uplatnit (v zaměstnání) muž, který má vystudovanou SŠ dopravní průmyslovou s maturitou. Daná osoba je pracovitá, spolehlivá a poměrně chytrá a inteligentní. Všem děkuji i za případné odkazy.

Nejlepší odpověď
Drap

Všude kde budou ochotni ho zaměstnat. Velké firmy, dopravní podniky , ČD a třeba i jinde.

Další odpovědi
isteron

Neuviedli ste odbor , či cestná, alebo železničná. Myslím, že sa treba obrátiť na väčšie firmy, ktoré majú vytvorené samostatné odbory pre dopravu, alebo veľké vlečky, prípadne autodopravné oddelenia.

Funna

co to je „s dopravní průmyslovkou?“…ne­vím, co vlastně umí…ovládá logistiku dopravy, nebo je třeba autotronik, nebo ekonom městké dopravy…
ale co vím určitě je, že kvalitních projektantů – silničářů je jak šafránu a jsou zavaleni prací…

ReHu

Může se uplatnit tam, kde je potřeba.
Nezáleží ani tak na vzdělání, spíše na tom, jak je přizpůsobivý. Pak také pracovitým spolehlivý atd.
Může hledat zaměstnání nebo se postavit na vlastní nohy.