Pruzkumnik

Kde se může parkovat na ulici motocykl?

Kde se může parkovat na ulici motocykl? Jsou nějaké vyjímky pro motocykly a mopedy do 50ccm?(Ty které lze tlačit vedle sebe po chodníku stejně jako kolo)
Lze je legálně přiřetězit ke sloupu jak kolo? :D

Odpovědi
Quimby

K většině sloupů a zvlášť značek nejde legálně přiřetězit ani kolo.(To že se to dělá a občas i toleruje je věc druhá). Myslím, že vyjímky žádné nejsou, ale můžeš normálně zabrat klasické parkovací místo pro auta.