bellisima

Kde se může můj přítel obrátit když se mu vytvořil na palci u nohy vyrůstek který se stále zvětšuje a je bolestivý

přítel má výrustek na kloubu palce u nohy který se stále zvětšuje,na dotek je měkký po přitlačení jde citět kost. místo je začervenalé a nemůže už ani obout boty.Neuhodil se ani neměl jiný úraz

Nejlepší odpověď
anonym

Přítel má tři možnosti : kožní, ortopéd nebo chirurgie. Nejdříve bych zašla za ošetřujícím lékařem a na základě jeho doporučení vyrazila za specialistou.

Další odpovědi
Drap

Osobně bych to šel řešit k lékaři, určitě ne sem.