Sanny

Kde se mají napsat velká písmena?Děkuji

vyjeli jsme lanovkou na černou horu.kudy se jde do ulice u staré cesty.finále v házené vyhrála základní škola ve světlé nad sázavou.

Nejlepší odpověď
annas

hora – hora – vrchol, takže písmenko …

ulice U … – po předložce se vždy píše písmeno …

škola – název školy i s místem, takže se píše písmeno …

Zkus se zamyslet – napsat, jak by to mělo být, zkontrolujeme tě.

Další odpovědi
Mili @

Vyjeli jsme lanovkou na Černou horu, kudy se jde do ulice U Staré cesty. Finále v házené vyhrála základní škola ve Světlé nad Sázavou.

  • JEJDA, JÁ JSEM JAK HUJER, NAPSALA JSEM TO!!

Doufám aspoň, že dobře.....

magicm18

Vyjeli jsme lanovkou na Černou horu.Kudy se jde do ulice U stare cesty.Finale v hazene vyhrala zakladni skola ve Svetle nad Sazavou.

1popelka1

Nechceš nám tu nejdřív napsat, jak bys to napsal/a ty sám? A my tě pak můžeme upozornit na chybu… tak se to naučíš spíš, než když ti odpověď-domácí úkol naservírujeme přímo pod nos…

annas

Mili, jednu chybu jste opravila …