JájsemRaibek

Kde se lidi scházejí a není tam přelidněno?

Na naší planetě za dobu její existence údajně žilo přes 100 miliard lidí. Dnes je na naší planetě přibližně 7 miliard lidí a říká se, že planeta je přelidněná.
Když někdo umírá, řekne blízkým, že se „tam“ sejdou.
Není ani tak důležité, kde to „tam“ je, ale pokud se tam všichni sejdou, není „tam“ přelidněno?

Nejlepší odpověď
gecco

Není – pokud „to“ je, je to nekonečné…
😉

Další odpovědi
Kepler

V nebíčku je místa dost, vesmír je nekonečný. Ale obávám se, že peklo už praská ve švech.

ivzez

Není tam přelidněno a nikdy tam být přelidněno nemůže.

K odpovědi Keplera: Podle mne bude – existuje-li – nekonečné i peklo.
[Jinak by se někteří mohli spoléhat na to, že se tam už nevejdou…]

luckykubrt

Praví křesťané tvořící velký zástup se scházeji v Sále Království. 🙂 V nebi má panovat s Kristem 144.000 pomazaných křesťanů. Pomazaní se vybírali z těch, kteří umřeli po Kristu až po rok 1935 (v současnosti zbývá necelých 10.000, kteří mají nebeskou naději). Tam, kde se scházejí nevěřící je peklo – všeobecný hrob lidstva.

hapiky

Nevěřím, že „Tam kde se všichni sejdou“ budou všichni pohromadě. Věřím tomu, že bude existovat nějaká hierarchie, neboť lidé nejsou jen andělé a ďáblové.

Kepler

Ivzez: vycházel jsem z tradiční představy, že peklo je v podzemí a tam jsou prostory omezené. Poslední dobou narůstá sopečná činnost, jak čerti zběsile topí pod kotly. Počkej až bouchne ten supervulkán v Yellowstone, to budeme mít peklo i na Zemi. Prý už má 40 000 let zpoždění, protože prý bouchá každých 600 000 let.:-)