Katrous

Kde se levně ubytuji s kroužkem na prázdniny?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde máte osvědčený tip na levné ubytování v různých lokalitách

http://www.mra­venec.cz/ktu2/?p=­p_325&sName=na­kladatelsv%ED-mravenec

tome004… vše se dá řešit a problémy jsou od toho aby se vyřešily

Další odpovědi
tom004

Tato věta se dá přečíst,ale těžko řešit.

venkovan

Já myslím kdekoliv kde je povoleno stanování, bivakovat lze prakticky všude, pokud nebude doslova vlastník pozemku nerudný či pokud to místo nebude středový pruh dálnice, kkoleje železnice či přistávací dráha pro letadla apod.
Jen bych si ten kroužek někam schoval, zejména jestli je z nějakého dražšího materiálu jako je zlato, stříbro, platina apod.

ReHu

Posílám ti tip. jezdila jsem tam na pionýrské tábory. Je tam velká budova s pokoji a chatky. Tak podle toho, kolik vás bude a o jak velké
děti se jedná.
V areálu je hřiště, do lesa kousek, myslím, že by vám tam i vařili. Jestli ještě funguje bazén netuším.
Byli jsem tam v zimě a super. Jídla mnoho a dobré.
http://www.rekreace-astra.cz/