lf1

kde se dají vytisknout účtenky do hospody?

viděl jsem v některých hospodách, že papírky na které se píše útrata, mají ze zadní straně reklamní sdělení.
Kde se dájí vytisknout takové papírky?
Děkuji
Doplňuji:
pravě na toto se ptám, u které reklámní agentúry se dají papírky tohoto formátu vytisknout? Hledal jsem, ale všude nacházím jen letáky nebo vizitky, nic ve formátu toho malého podlouhlého papírku co vidím v hospodách

Nejlepší odpověď
Hykam

Poptej se v nejbližší tiskárně, nekoukej na nabídku na webstránkách, zajdi osobně nebo zavolej a pokud to bude pro ně nějaké rozumné množství, určitě Ti natisknou, co chceš.

Další odpovědi
Rohlik

Tyto bločky většinou mají od dodavatelů nápojů či jiného zboží. A tyto firmy si to nechávají vytisknout u reklamních agentur.

McArthur

Jak píše Hykam, zajděte do blízké tiskárny a tam si řekněte, co chcete. Oni Vám to rádi vyrobí na desetinu milimetru přesně. Určitě to bude levnější, než-li hledání reklamní agentury, která si své služby také nechá zaplatit.