Stříbrný

Kde se dají v Praze koupit přívěšky - čínské symboly?

Včera jsem si ve skříňce v posilovně zapomněla řetízek s přívěškem - čínským znakem pro věčnost, nosila jsem ho téměř neustále, měl pro mě velkou hodnotu, nosil mi štěstí. Bohužel když jsem se za půl hodiny vrátila a hledala ho ,tak samozřejmě ukrajinka, která tam celou dobu vysedávala zatímco měla uklízet prý nic nenašla, i když jsem ho s naprostou jistotou nechala ve skříňce, kterou jsem dokonce zavřela než jsem odešla. Klidně ať si nechá stříbrný řetízek, šlo mi hlavně o ten přívěšek, který sice nevím z čeho byl, ale stál asi tři eura a za těch pět let vůbec nezrezavěl ani se neoloupala barva, nic... a bohužel do Bulharska, kde jsem ho dostala se jen tak znova nedostanu...

Byla bych vám všem moc vděčná za každou pomoc nebo radu, v jakém obchodě by se dal takový přívěšek sehnat... bez něj si připadám strašně nemotorná, dneska jsem neustále narážela do kolegů a pořád mi něco padalo... :(
Doplňuji:
fablen, mockrát vám děkuji za nabídku, bohužel to není ten co hledám..
můj vypadal jako ten v odkazu, čtvrtý obrázek v pořadí, nahoře byl oválný úchyt na provlečení řetízku. Stejně vám moc děkuji za odpověď i ochotu :)
https://www.google.cz/…

Odpovědi:

Bronzový

Právě dnes jsem si koupila čínský přívěšek štěstí u nás ve městě (jih Čech) zároveň s vonnými indickými tyčinkami (mají je tam velmi levné po Kč 20,-). Přívěšek je kulatý a uprostřed má vyříznutý čtvereček. Nevím, jestli se přívěšek pro věčnost něčím lišil od tohoto.
Z obou stran jsou nějaké ornamenty a materiál je takový mosazný. Stál mě Kč 2,-
Mohu koupit a poslat kolik budete chtít - mají jich tam u pokladny plnou misku :-). Zkontaktovat případně do pošty. Denně kolem obchodu chodím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.