Adelka1

Kde se dají v Brně udělat pěkné portrétové fotky?

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s vhodným místem pro focení portrétu / fashion v Brně. Ideálně nějaká stará/ rozestavěná budova nebo park kde nebude moc lidí. Fotila jsem na Špilberku a Petrově a ti čumilové nebyli nic příjemného… :D Díky moc :)

Odpovědi
anonym

A ty jsi fotograf a nebo objekt???
😉
Každopádně – na čumily si navykni – a nauč se je slušně, ale důrazně ´poprosit´, aby se drželi mimo záběr.
U portrétů to ještě ´jde´- počkej, až budeš fotit akty…
;-DDD
___
Pokud jsi z/od Brna, projdi si Bobravu a Kras – v obou oblastech je spousta zajímavých zakoutí, kde si můžeš ´hrát´ se světlem, objektem i kompozicí.
😉