bara a nicol

Kde se dají stáhnout různé zvuky zadarmo? (např. zvuk zaseknuté gramofonové desk)

Odpovědi
Lamalam

Různé zvuky zadarmo se dají stáhnout z internetu. Zadej do vyhledávače např. „free beat samples“ či „free audio samples“ a několik milionů odkazů ti to najde.

Kepler

To by mě taky zajímalo. Napadá mě jen nahrát si zvuk sám mikrofonem. Jeden můj kolega to tak dělal. Když mu volal šéf, telefon se rozštěkal. Když manželka, ozvalo se kvokání slepice…