McLosh

Kde se dají sehnat v Brně modré růže?

Odpovědi
beer

Našel jsem:
„Jsme reálné květinářství, ne pouze agentura, která zprostředkovává prodej květin. Proto si můžeme dovolit mít levné ceny květin. Ty jsou v tomto e-shopu i levnější než klasických květinářstvích. Ceny si prohlédněte ZDE. Na trhu květin působíme od roku 2000. V Brně máme prodejny v supermarketech Billa na Vinohradech a na Lesné. Květiny doručujeme již řadu let a mnoha lidem jsme tím udělali radost.“
Zdroj: http://www.kve­tinarstvi-brno.cz/item/155-modre-ruze.html