Kde se dají sehnat slušná monstra?

Potřebuji sprity k vývoji, ovšem i pro alfu a tak. Zkrátka – hledám již cca. hodinu a nacházím stále jen 2D obrázky, či reklamní tahy/… Potřebuji jen 3–5 monster v šikmých směrech (ostatní klidně rád smažu) a to „falešné 3D“. Akorát se musí hodit do dungeonu. (pozadí zatím jen DOS-like dlaždicové bludiště) S čím mám především problém – nenacházím všechny akce: chůze, běh, útok (více zbraní by bodlo) a přijetí úderu; už méně očekávám nudění se (aby to nestálo jen tak), mluvení atp.

Odpovědi
Quimby

No tak to si asi budeš muset udělat sám.
Jen mě napadají blueprinty, ty slouží jako předloha pro modelování 3D modelu.
https://www.go­ogle.cz/search?q=blu­eprint+monster&es_sm=1­22&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=Ap6_U56oCoP­B7AapmoD4Dw&ved=0­CB4QsAQ&biw=1517&bih=754­&dpr=0.9
Takže když si s tim trochu pohraješ, tak dostaneš všechny ty sprity, to co potřebuješ aspon pro tu alfu.