Minas

Kde se dají sehnat podmínky pro člověka, který provozuje duhovou linku ?

Vlastním duhovou linku, ale nevíte kde se dají sehnat online podmínky a zákony co mohu a co ne ?
Pro hnído*ichy ne, nedostal jsem to od operatora a když jsem se ho ptal, neodpovída.

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle mě podmínky najdeš v zákoně o telekomunikacích.
Operátor neodpověděl? Tak se obrať na ČTU-Český telekomunikační úřad.
A jinak, co můžeš? Řekl bych vše, co neporušuje zákony ČR.

arygnoc

pozrite kódex APVTS a APMS ( http://www.ap­vts.cz/dokumen­ty/clanek.php?id=522&­rodic_id=40 ) i s odkazmi na zákon o elektronických komunikáciách.

medzi skutočne základné povinnosti ale patrí informovať volajúceho o cene hovoru.
váš operátor by vám mal dať minimálne kontakt na poskytovateľa služby (tieto služby totiž často neposkytuje priamo operátor, ale tretia strana).

rozhodne by to ale chcelo preštudovať zmluvu o poskytovaní služby, kde by tieto údaje rozhodne mali byť.

vyčerpávajúcu odpoveď vám dá ale iba telekomunikač­ný úrad.

😉