50centes

Kde se dají sehnat nějaký hezký nebo zběratelský plechovky od energy drinků???????

Odpovědi
sevos

Projít burzy,popřípadě restaurace.

Questman

Spousta druhů energy drinků se prodává výhradně v soukromých klubech nebo barech, na některých benzinových pumpách a především v zahraničí. Jinak doporučuji jako sevos burzy, aukro, ebay nebo se kontaktovat s nějakým jiným sběratelem a popřípadě měnit či koupit. Ale pozor! Já například našel asi 4 pro mě zcela neznámé druhy energy drinků v jedné maličké samoobsluze v zapadlé vesnici. Chce to mít i trochu štěstí.

Kamarád má sbírku energy drinků a tak s tím mám pár zkušeností i já 🙂