Adula.57

Kde se dají sehnat downloady k The Sims 2?

Myslím tím ale aby šly, protože ty které stáhnu se otevřou a je tam: Dvojitým kliknutím nainstalujete program, ale ono se to nenainstaluje ale otevře znovu… Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Ella

Zlatíčko, to nesmíš instalovat – musíš si otevřít složku EA Games → The Sims 2 → tam se podívej na všechny ty složky a jestli tam nikde nemáš složku Download, tak si ji vytvoř – nová složka a pojmenuj ji Download – tam dáš ty stáhlé soubory a pak si normálně pustíš Sims – ukáže se ti tabulka, nejspíš, když ne, tak klikneš na takovou šedou hvězdičku – to je vlastní obsah a dáš povolit zobrazování vlastního obsahu ve hře a je to :)
hlavně ty soubory musíš rozbalit, ne aby byly zabalené v .rar, taková ta ikonka knížek…