SnowFox

Kde se daji koupit ovocni netopyri

kde se daji koupit mam na mysli kelone nebo ctj.Anglicky nazev fruit bats,fruit roussetes
Nechci egyptskeho >{

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud sháníte kaloně, tak zajděte do nejbližší prodejny s exotickým zvířectvem a zkuste se s prodejcem domluvit, zda by Vám neporadil. Specializované prodejny mají od dodavatelů nabídkové listy, takže by neměl být problém cokoliv sehnat. Pokud v nabídce není, tak není dovoleno k nám tento druh dovážet. Výjimkou mohou být v tom případě zoologické zahrady, které někdy snižují stavy a menší druhy rozprodávají i drobným chovatelům.

Další odpovědi
beer

Pokud nechceš egyptské, chovat se dají i k. indičtí:
http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id33963/
Obstarání chovných kusů bude dost složité, ve zverimexech je totiž s největší pravděpodobností vůbec nenajdeš. Zkusil bych se podívat na net, našel jsem dokonce nabídky k prodeji. Byly ale z r. 2009, jde však kontaktovat prodávajícího a zjišťovat jeho kolegy atd. Zkrákka net, název zvířete a hledat. Zmíněná ZOO bych taky vyzkoušel.