Pokročilý

kde se daji koupit olympijske holinky?poradi nekdo...

Doplňuji:
v prodeji jiz jsou.ve zpravach tv nova je meli na prodejne vystavene,pri rozhovoru s prodejcem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Další odpovědi:

Zlatý

já pochybuji, že by byly již v prodeji - navrhly je návrhářky speciálně pro olympiádu - i když jak píše Kohut57 u Vietnamců budou mít napodobeninu zcela jistě - jsou to "šikulové"

Bronzový

Určitě u Vietnamců, mají všechno z Číny dopředu. U policejních aut měli i pravdivé obtisky, když to výrobci zkazili a dodali s chybou. Na houbách jsem už jednoho v olympijských holinách viděl a měl plný dva koše hřibů a procházel se po Varech.

Zlatý

Vypadá to, že je jen tak neseženeš. Alespoň ne ty originální. Prý se jich vyrobil jen limitovaný počet - dva tisíce kusů, a bohužel nejsou už ani dostupné v nabídce AlpinePro, kterou ti poslala Nikkol...
Mě se také líbí, kvůli nim bych snad šla i na ty houby. Kohut57 to trefil dvojnásob - paradoxní (ale ne neobvyklé) je, že v Číně se vyráběly i originály! A jelikož takovou reklamu co do českého "módemanství" jsme už dlouho neměli (E-Daniely se vyznamenaly), než zájem o gumáky opadne, myslím, že vietnamské a čínské kšefty s napodobeninami všude rychle vylezou. Ale to bude záhy přegumákováno a určitě na nich budou i fotky Kvitové a dalších sportovců jako "vylepšení", takže...:-(

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/alpi ne-pro-slavi-uspech-s-olympijs kou-kolekci-i-s-holinkami-p4w- /ekoakcie.aspx?c=A120730_10012 0_ekoakcie_neh

Pokročilý

V obchodě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.