jarousek348

Kde se dají koupit kvalitní garnýže?

Máte někdo zkušenosti s nějakým obchodem, který nabízí kvalitní kovové garnýže?

Nejlepší odpověď
mirlin

Kvalitních,hezkých garnyží je jak já s oblibou říkám : 1 000 006 .
No a kde to snad ani nechci vypisovat.

Další odpovědi
tomsik84

Já jsem koupil garnyže v eshopu Garnýže Hebr viz odkaz níže. Byl jsem nad míru spokojen tak se tam mrkněte.

Zdroj: http://www.he­brshop.cz

Conchus

Kovové budou zbytečně těžké a špatně se udržují. Jinak v každém obchodě se zaclonami.

TerezZav

Zdravím Vás, já kupuju levné a kvalitní garnýže na míru u firmy URBÁNEK z Ústí nad Labem. Kdybyste potřebovali info, tak na www.urbanek-ul.cz. Fakt super servis, doporučuju.