kde se dají koupit grundle?

Nejlepší odpověď
anonym

Když si je koupíte,tak je připravte tak(recept je od chorvata,který trvale žije tady)že je osušíte,nechat je jak jsou nekuchat neodstraňovat ploutvičky ani hlavičku,posolte a obalte je v hladké mouce s drcenými kukuřičnými lupínkami a zprudka je usmažte,dejte je na ubrousek ať okape tuk a pak je jen přelijte rozpuštěným máslíčkem s citonovou šťávou nic víc,žádná příloha,jen čisté ruce k dopravě do úst,je to mňamka!Dobré vínko tak to už je tedy velká mňamka!

Další odpovědi
hanulka11

Mražené v supermarketech nebo i čerstvé v prodejnách s rybími specialitami