Tomas12

Kde se dají koupit antivirotika na internetu?

Chtěl bych mít doma zásobu antivirotik, abych se mohl snadněji vypořádat s epidemií prasečí chřipky. Dá se Tamiflu nebo podobné léky někde na internetu koupit?

Nejlepší odpověď
KarelN

Tamiflu je jen na recept. Neseženeš jej ani na aukčním serveru eBay.
Pokud cítíš problém, zajdi za lékařem a ten ti recept napíše. Nedoporučuji nelegální nákup na internetu. Nevíš, co ti pošlou.

Další odpovědi
Dandi

Běž raději za doktorem, protože i když na internetu něco najdeš – nikdy přesně nevím jestli je to to co jsi chtěl.

alenka901

přes internet asi ne a nevím jestli ho získáš v čr,třeba v německu nebo polsku