Martina S.

Kde se dají koupit 3D brýle?

Kde se dají koupit obyčejné papírové 3D brýle? Myslím normální obchody. Na e-shopech je jich dost, ale zaplatím na poštovném několikanásobně více než v kamenném obchodě.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No zřejmě v 3D kině, ale i v zooparku, kde je dávají na promítání filmu. Pak bych zkusil i papírnictví a je možné že i v některých elektrech na televizi.

Další odpovědi
Jahoda

Zkuste se podívat do obchodů s počítači, či doplňky pro elektroniku a počítače. U nás bývají papírové 3D brýle ke koupi neustále, já jsem si však objednala plastové. Obejděte kamenné obchůdky, určitě nějaké najdete.

Jak píšete – přes net se nevyplatí je kupovat. Jsou o mnoho dražší.

panenka

u nás je mají v každém elektru

iceT

U nás je měli a nabízeli ve videopůjčovně.

Lucija

ukrast v kine :))))

anonym

vzal bych je tady
http://www.de­alextreme.com/ad­vsearch.dx/se­arch.3d%20glas­ses/searchType­.s/adv/PriceMin­.p/0/PriceMax­.p/9999/InStoc­kOnly.s/0/IsRe­viewedOnly.s/0/Pri­maryCategoryID­.c/0/ReleaseDa­teRange.t/0

postovne se neplati v tomto eshpu ZADNE (mam to overeno), i kdyz si objednate jen jedine bryle za 20 korun, tak postovne vam k tomu skutecne zadne neprictou. Opravdu zaplatite jen cenu produktu. Za asi 30 korun se tam daji koupit i plastove ktere by toho mely vydrzet vic a patrne se i lepe nosi.

Plati se nicmene predem platebni kartou a podle mych zkusenosti dodaci lhuta muze byt 7 az 14 dni …