bolak

Kde se dá zjistit, kolik padlo v NHL gólů v určitých sezónách?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Akčoli jsem nenašel tu samotnou statistiku, v tabulce v odkazu máš celkový počet odehraných zápasů (GP) a průměr gólů na zápas (G). Prostým vynásobením máš celkový počet gólů.

Zdroj: http://www.hockey-reference.com/le­agues/stats.html

bolak

dík, chtěl jsem se podívat kolik průměrně padalo v 80. letech, ze kterých má greztky ty rekordy, gólů a ukázalo se průměrně oproti 90. letům (jágrova špička) tam byl rozdíl 20%, což znamená že se asi fakt tehdá hrálo jinak, a moc se nebránilo

taky je zajímavý že gretzky byl vlastně mnohem lepší nahrávač než střelec. oproti těm top hráčům kteří mají podíl gólů 40–50+% z kan. bodů, tak gretzky má bodů za góly jen okolo 30%